Apie Mus

Kas mes ir ką mes darome?
Mūsų filosofija paprasta - grožis paprastume ir natūralume. Kuriame ir gaminame rankų darbo interjero detales, derindami įvairias natūralias medžiagas.
Unikalūs ir modernūs akcentai bei detalės puikiai įsilies į Jūsų aplinką. Mossy mėgsta puošti ir nereikalauja priežiūros, tik trupučio Jūsų akių dėmesio.

Kas šie augalai? Tai yra Elninė samana (lot. Cladonia rangiferina), lėtai auganti Skandinavijos šalyse.
Samanos yra stabilizuotos, todėl visada išlieka minkštos ir nekeičia spalvos, nereikalauja jokios priežiūros, yra antistatinės ir nedegios, puikiai sugeria garsą. Rankomis iš jų kruopščiai išrenkame pušų spyglius bei kankorėžius ir paruošiame iki reikiamo dydžio.

Samanos ir mediena - natūraliai susiformavęs, puikiai tarpusavyje derantis duetas. Unikalūs medienos raštai ir samanos puikiai derės bet kokiame interjere. Mūsų naudojamos unikalios medienos panelės pagamintos iš įvairių rūšių bei formų medienos. Panelės gaminamos iš dviejų tipų medienos - "šviežios" ir galinčios pasakoti ilgas istorijas. Išsirinkite savo.

Turime nusistovėjusius kelis gaminių dydžių ir formų standartus, kurių kartais turime ir sandėlyje - įsigiję el. parduotuvėje juos gausite jau kitą dieną! Tačiau daugumą gaminių kuriame tik klientui užsakius, visada galime pagaminti ir Jūsų pageidaujamo dydžio ar formos. Visi mūsų darbai yra unikalūs, vienetiniai ir su išskirtine meile Jums!

Kilus klausimams susisiekite su mumis!